جامعه مدیران فرهنگی ایران
0

مصلی تهران آماده برگزاری سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

به گزارش ستاد خبری سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نمایشگاه کتاب در زمان همه‌گیری ویروس کرونا و بعد از دوسال وقفه، امسال با برگزاری حضوری و فروش مجازی تلاش میکند حداکثر رضایت مردم و ناشران را تامین کند.
استقبال ناشرین داخلی برای حضور در نمایشگاه از یک طرف و اعلام تمایل ناشران خارجی از طرف دیگر، مطرح شدن نیازهای فرهنگی مردم در عرصه کتاب، همه نشان‌دهنده آن است که نمایشگاه کتاب امسال به احتمال زیاد با اقبال خوبی در میان عموم مردم مواجه خواهد شد.
اعضای کمیته شهری و اجرایی ستاد برگزاری سی‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امروز در بازدیدی از مصلی تهران به بررسی امکانات موجود و نیازهای لازم برای سهولت مردم و ناشران پرداختند. 
اعضای کمیته شهری ستاد برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در این بازدید علاوه بر آماده بودن فضای مصلی برای بهره‌مندی مردم و برگزاری نمایشگاه بر اعمال دستورالعمل‌های بهداشتی، اختصاص بیشترین فضای ممکن به غرفه‌ها، عریض کردن راهروها و حضور مستمر اعضای کمیته بهداشتی با هدف نظارت بر شیوه نامه‌ها تاکید کردند.
سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۲۱ تا ۳۱ اردیبهشت در محل مصلای امام خمینی(ره) به دو شکل حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار