جامعه مدیران فرهنگی ایران
0

آغاز ثبت‌نام ناشران دیجیتال در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

مدیر بخش ناشران دیجیتال نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از آغاز ثبت‌نام ناشران دیجیتال برای حضور در سی‌وسومین نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، سعید پورابوالقاسم، مدیر بخش ناشران دیجیتال نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از آغاز ثبت‌نام ناشران دیجیتال برای حضور در سی‌وسومین نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: ناشران دیجیتال می‌توانند، از طریق وب سایت سامانه کتاب در بخش ناشران دیجیتال نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

ناشران دیجیتال تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به نشانی www.tibf.ir مراجعه کرده و ضمن ثبت‌نام، حضور خود در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را قطعی کنند.

پورابولقاسم درباره‌ی تسهیلاتی که در اختیار ناشران دیجیتال قرار می‌گیرد، گفت: هنوز رایزنی‌ها برای اختصاص تسهیلات به ناشران دیجیتال ادامه دارد و نتیجه نهایی تا روز شنبه، دهم اردیبهشت تصویب و اعلام می‌شود.

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوار ابزار